Tel: 0216 572 87 40   Email: info@mikrabilgisayar.com

Mikra

Teknik Servis

Mikra hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir.

Yedekleme Çözümleri

Mikra ihtiyacınıza en uygun yedekleme çözümlerini sizin için çözüme ulaştırır

Hızlı Destek

Mikra müşterilerinin sorunlarını hızlı ve en kısa yoldan çözüme ulaştırır

Hizmetlerimiz

Mikra Bilgisayar Şirketler ve Ev kullanıcılarına yönelik verdiği hizmetler

  • IT Çözümleri
  • Danışmanlık Hizmetleri
  • Veri Kurtarma 
  • Network Çözümleri
  • Web Çözümleri
  • Sistem Yönetimi
  • Teknik Servis Hizmetleri

En yaygın işletim sistemlerinden biri olan, Microsoft tarafından geliştirilen Windows'a katılması beklenen Windows 9'un ücretsiz olacağına dair haberler dolaşırken; ekip hepimizi ters köşeye yatırdı. Bugün gelen açıklama ile, yeni işletim sisteminin adı Windows 9 değil Windows 10 olarak piyasaya sürülecek.

 

Geçtiğimiz yıl ekip, bütün platformlar için tek işletim sistemi planladıklarını açıklamışlardı. Windows 10'da bu tanıma uygun olarak, bütün platformlar için ortak olacağı belirtildi. İlk izlenim ile Windows 10'un, 7 ile 8'in bir araya getirilmişi diyebiliriz. Windows 7'de ki işlevler ile Windows 8'in arayüzü kullanılan işletim sisteminde; yeni görev çubuğu ve geliştirilmiş çoklu ekran ile daha rahat bir çalışma ortamı bizleri bekliyor.

Yarın kullanıma sunulacak ilk ön izleme sürümü ile öncelikli olarak masaüstü PC deneyimine odaklanacak. Windows 10'un önümüzdeki aylarda sağlanacak geribildirimler ile şekilleneceği ve geliştirileceği belirtiliyor. Windows 10 final sürümünün 2015 yılı ortalarında, Microsoft BUILD konferansından sonra sunulması tahminler arasında.

Tüm Hakkı Saklıdır

Mikra Bilgisayar, bu sitenin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Ancak, sitenin içeriğine güvenilmesi sebebiyle doğabilecek zarar ve kayıplara ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitedeki bazı bilgiler, Sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Mikra Bilgisayar, site içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

İletişim Detayları

İçerenköy Mah, Karslı Ahmet Cd,
Özyurt Sk No:30/B
Ataşehir /İstanbul 
Türkiye

Email: info@mikrabilgisayar.com
Website: www.mikrabilgisayar.com