Tel: 0216 572 87 40   Email: info@mikrabilgisayar.com

Mikra

Teknik Servis

Mikra hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir.

Yedekleme Çözümleri

Mikra ihtiyacınıza en uygun yedekleme çözümlerini sizin için çözüme ulaştırır

Hızlı Destek

Mikra müşterilerinin sorunlarını hızlı ve en kısa yoldan çözüme ulaştırır

Hizmetlerimiz

Mikra Bilgisayar Şirketler ve Ev kullanıcılarına yönelik verdiği hizmetler

  • IT Çözümleri
  • Danışmanlık Hizmetleri
  • Veri Kurtarma 
  • Network Çözümleri
  • Web Çözümleri
  • Sistem Yönetimi
  • Teknik Servis Hizmetleri

Bilgi işlem sektöründe kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bakım anlaşmaları yapılan kurum ve kuruluşların kullanmış oldukları ekipmanların (Network, Server, PC, Cevre Birimleri, Altyapı vb.), üzerlerinde kullanılan yazılım ve sistemlerin bakımları yapılmakta, arızaları giderilmekte, güvenlik önlemleri alınmakta ve gerekli yedekleme sistemleri oluşturulmaktadır. Bunların dışında arızalı veya problemli olan tüm ürünlerin yerinde veya Mikra teknik laboratuvarında desteği verilmektedir.

Uzman kadrosu ile bilinçli, yeterli, gerekli ve geçerli lisanslanma sağlanmakta, lisanslama yöntemleri ile ilgili danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

 

Tüm Hakkı Saklıdır

Mikra Bilgisayar, bu sitenin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Ancak, sitenin içeriğine güvenilmesi sebebiyle doğabilecek zarar ve kayıplara ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitedeki bazı bilgiler, Sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Mikra Bilgisayar, site içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

İletişim Detayları

İçerenköy Mah, Karslı Ahmet Cd,
Özyurt Sk No:30/B
Ataşehir /İstanbul 
Türkiye

Email: info@mikrabilgisayar.com
Website: www.mikrabilgisayar.com