Tel: 0216 572 87 40   Email: info@mikrabilgisayar.com

BexFa Bilişim ve Yazılım Hizmetleri

Farklı ihtiyaçlara göre özelleşebilen ve buna rağmen güçlü kalabilen hazır yazılımlar üretmektedir. E ticaret ve kurumsal kaynak planlaması gibi sistemsizliğin kol gezdiği alanlarda başarılı çalışmalar yürütmektedir. Mikra olarak yazılım alanında BexFa'yı yanımızda görmek bizleri mutlu etmektedir.

Ürün Tedarikcilerimiz


Mikra ürün tedarik noktasında bayilik sistemiyle çalışmaktadır. Dikkat ettiğimiz husus yasal yollardan temin edilmiş, sorunsuz garanti kapsamında en iyi hizmeti veren firmalarla işbirliği yapmaktır.
Bu bağlamda Ceylan Bilgisayar, Penta, Arena, Koyuncu, Sms Bilgisayar ile çalışmaktayız.

Tüm Hakkı Saklıdır

Mikra Bilgisayar, bu sitenin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Ancak, sitenin içeriğine güvenilmesi sebebiyle doğabilecek zarar ve kayıplara ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitedeki bazı bilgiler, Sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Mikra Bilgisayar, site içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

İletişim Detayları

İçerenköy Mah, Karslı Ahmet Cd,
Özyurt Sk No:30/B
Ataşehir /İstanbul 
Türkiye

Email: info@mikrabilgisayar.com
Website: www.mikrabilgisayar.com