Tel: 0216 572 87 40   Email: info@mikrabilgisayar.com

Mikra Bilgisayar 2005 Yılında Ataşehir İçerenköy'de Faaliyet Göstermeye Başlamıştır. Bilgisayar hizmetleri alanında satış, servis, yedek parça, yazılım, network kurulumu ve web tasarımı konularında hizmet vermektedir.  Mikra bilgisayar dünyasına 1998 yılında girmiş daha önceleri Anadoluda hizmetlerde bulunmuş 2005 yılından itibaren istanbul'da hizmet vermeye devam etmektedir. 

Firma prensipleri olarak kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bu anlamda müşterilerini memnun bırakma adına bir takım farklı hizmetler geliştirmiştir. Mikra Bilgisayar olarak garantili ve yasal yollardan elde edilmiş ürünleri sorunsuz garanti kapsamında müşterilerine sunmaktadır. Sadece ürün kalitesi için değil hizmet kalitesi içinde çalışıyoruz.

Firmamız şahıs ve kurumsal müşterilerine her türlü kişisel bilgisayar ve ağ teknolojilerini içeren ürünleri pazarlayan bu ürünlerin montajını yapıp çalıştırmak suretiyle hizmet veren bir firmadır. Kişisel bilgisayarların kurulumu, işletimi ve bakımı konusunda müşteri portföyümüze etkin ve verimli hizmetler aktarmak için yapılanan firmamız; gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerine danışmanlık hizmetleride vermektedir.

Gelişen bilgisayar teknolojileri karşısında sürekli öğrenen bir kurum olma zorunluluğu karşısında gelişmeleri takip eden firmamız öğrendiklerini hizmetlerine ve müşterilerine aynen yansıtmaktadır.

Üstün nitelikli insan kaynağının sürekli olarak fark yaratan sonuçlar elde ettiği en beğenilen şirket olma vizyonuyla yola devam ediyoruz.

 

Tüm Hakkı Saklıdır

Mikra Bilgisayar, bu sitenin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Ancak, sitenin içeriğine güvenilmesi sebebiyle doğabilecek zarar ve kayıplara ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitedeki bazı bilgiler, Sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Mikra Bilgisayar, site içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

İletişim Detayları

İçerenköy Mah, Karslı Ahmet Cd,
Özyurt Sk No:30/B
Ataşehir /İstanbul 
Türkiye

Email: info@mikrabilgisayar.com
Website: www.mikrabilgisayar.com