Tel: 0216 572 87 40   Email: info@mikrabilgisayar.com

Bilgi işlem sektöründe kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bakım anlaşmaları yapılan kurum ve kuruluşların kullanmış oldukları ekipmanların (Network, Server, PC, Cevre Birimleri, Altyapı vb.), üzerlerinde kullanılan yazılım ve sistemlerin bakımları yapılmakta, arızaları giderilmekte, güvenlik önlemleri alınmakta ve gerekli yedekleme sistemleri oluşturulmaktadır. Bunların dışında arızalı veya problemli olan tüm ürünlerin yerinde veya Mikra teknik laboratuvarında desteği verilmektedir.
Uzman kadrosu ile bilinçli, yeterli, gerekli ve geçerli lisanslanma sağlanmakta, lisanslama yöntemleri ile ilgili danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

 

Tüm Hakkı Saklıdır

Mikra Bilgisayar, bu sitenin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Ancak, sitenin içeriğine güvenilmesi sebebiyle doğabilecek zarar ve kayıplara ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitedeki bazı bilgiler, Sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Mikra Bilgisayar, site içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

İletişim Detayları

İçerenköy Mah, Karslı Ahmet Cd,
Özyurt Sk No:30/B
Ataşehir /İstanbul 
Türkiye

Email: info@mikrabilgisayar.com
Website: www.mikrabilgisayar.com