Tel: 0216 572 87 40   Email: info@mikrabilgisayar.com

Müşterilerimizin gerek Network, gerek server gerekse de tek bir PC deki performans düşüklüğü şikayetini gözleyerek istenilen performansa ulaşılabilmesi için gerekenlerin yapılması işidir.
Bunun yanı sıra müşteri şikayeti oluşmada oluşacak problemleri analiz ederek gerekli önlemlerin alınması için raporlar düzenlenerek müşterimizin uyarılması işidir.
Sürat, Rekabet ve Kazanç ın anahtar sözcükler olduğu günümüzde, şirketlerin en son teknolojileri takip edip, iş verimlerini artırmak üzere bu teknolojileri hızla Bilişim altyapılarına entegre etmeleri zorunluluk haline gelmiştir. Bunun sonucunda, Bilişim altyapıları kaçınılmaz olarak, değişik teknolojileri, değişik platformları, karmaşık ağ çözümlerini, farklı veritabanlarını ve uygulamaları içeren büyük ve karmaşık yapılar haline gelmiştir. Şirketlerin iş devamlılığını başarıyla sağlayabilmeleri için doğru çözümleri seçip uygulamaları kadar, bu alt yapının verimliğini ve sürekliliğini sağlayabilmek de aynı ölçüde zorunludur. Hedef, kritik IT operasyonlarının kesintisiz ve en yüksek verimle devamı ise, bu karmaşık yapıyı kontrol altında tutmak, en yüksek verimle ve en kolay şekilde yönetebilmek şarttır. Yönetmek: Yaşatmaktır!

• IT alt yapınızın büyük ve karmaşık olduğunu mu düşünüyorsunuz?
• Platformlarınızın ve uygulamalarınızın çeşitliliği sizi ürkütüyor mu?
• İşin sürekliliği giderek daha kritikleşiyor mu?
• Kritik IT operasyonlarınızın sayısı hızla artıyor mu?
• İş verimliliğinizi ölçmek zorlaşıyor mu?
• Gelecekteki ihtiyaçları doğru tahmin etmek ve planlamak imkansızlaşıyor mu?
• Bu büyük ve karmaşık ortamda sorun takibi yapmak giderek güçleşiyor mu?
• Yeni bir yazılımı, sayısı giderek artan kullanıcılara kurmak korkutuyor mu?
• Yapmış olduğunuz ve yapmayı planladığınız yatırımlar doğru ve güncel mi ?
• Yakın gelecekte ne tür teknolojiler gelişmekte , yatırım için doğru zamanlama nedir ?

Bu soruların çoğuna evet yanıtı veriyorsanız maksimum düzeyde kontrol ve verim için profesyonel Sistem yönetimi hizmetine ihtiyacınız var demektir.

Tüm Hakkı Saklıdır

Mikra Bilgisayar, bu sitenin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Ancak, sitenin içeriğine güvenilmesi sebebiyle doğabilecek zarar ve kayıplara ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitedeki bazı bilgiler, Sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Mikra Bilgisayar, site içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

İletişim Detayları

İçerenköy Mah, Karslı Ahmet Cd,
Özyurt Sk No:30/B
Ataşehir /İstanbul 
Türkiye

Email: info@mikrabilgisayar.com
Website: www.mikrabilgisayar.com