Tel: 0216 572 87 40   Email: info@mikrabilgisayar.com

Dosya yedekleme & Paylaşım

Turbo Nas, harici bir disk ile kıyaslandığında dökümanlarınız, müzikleriniz, resimeriniz ve videolarınızın paylaşımı için daha kullanışlı ve güvenli bir ortam sunuyor. Eğer kendi işinizin sahibiyseniz veya bir IT yöneticisiyseniz ve sahip olduğunuz verileri çalışanlarınız ile paylaşmanız gerekiyor ise Turbo Nas size en sade ve güvenilir ortamı sunuyor.

Yedekle & kurtar
Farklılaşan bir veri türü nedeniyle bilgisayarlarımız üzerinde bir çok farklı kaynaktan toplanan önemli verilerimizi tutuyoruz. Beklenmeyen herhangi bir hataya karşı önlem almamız için Turbo Nas ideal veri yedekleme çözümü sunuyor.
Değerli verileriniz için merkezi yedekleme
Windows için kolay kullanımlı yedekleme
QNAP NetBak Replicator, bilgisayarınız üzerinde ki sahip olduğunuz tüm verilerinizi Turbo Nas üzerine yedekleyebilmenizi sağlıyor. Ayrıca Turbo Nas sürekli seyahat eden kullanıcılar için FTP ve webDAW üzerinde verilerinizi yedekleyebilmenizi sağlıyor.

Evde eğlence keyfi

Ev kullanıcıları sahip oldukları müzik, resim ve video gibi içerikleri bir den fazla cihaz üzerinde tutarak yönetim zorluğu çekiyor. Turbo Nas ekstra donanım yatırımına ihtiyaç olmadan bu ihtiyaç için en ideal çözümü sunarak evde eğlence dönemini başlatıyor.

Multimedya merkezi
Turbo Nas’ı multimedya merkezine dönüştürün.

Yedekle, paylaş
Turbo Nas tüm resim, müzik ve videolarınız için merkezi multimedya merkezi sunarak sevdikleriniz ile verilerinizi paylaşabilmenizi sağlıyor.

Zahmetsiz multimedya yönetimi
Turbo Nas ile tüm resim, müzik ve video içeriğinizi kolaylıkla yönetebilir, verilerinize etiketler ekleyerek kolaylıkla bulunmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca DLNA/UPnP servisleri ile Sony PS3, Microsoft Xbox 360 ve Hi-Fi sistemler ile verilerinizi sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz

 

Tüm Hakkı Saklıdır

Mikra Bilgisayar, bu sitenin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Ancak, sitenin içeriğine güvenilmesi sebebiyle doğabilecek zarar ve kayıplara ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitedeki bazı bilgiler, Sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Mikra Bilgisayar, site içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

İletişim Detayları

İçerenköy Mah, Karslı Ahmet Cd,
Özyurt Sk No:30/B
Ataşehir /İstanbul 
Türkiye

Email: info@mikrabilgisayar.com
Website: www.mikrabilgisayar.com